כיום, ישנן סיבות רבות ושונות לגייס הלוואה, כאשר אחת מהן מתייחסת אל בעלי עסקים שבבעלותם נכס מסחרי או בית – והצורך שלהם בתזרים מזומנים שוטף. במקרים אחרים, אנו נזדקק למקורות מימון נוספים – כאשר מחזור משכנתא קיימת או נוספת לזו הקיימת הינה דוגמא נפוצה. מתעניינים במשכנתא עבור דירת מגורים או נכס מסחרי? ברצונכם לקבל אובליגו להזרים לחשבון כנגד שיעבוד הנכס? כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת רם גיוסי אשראי. צוות עובדי החברה ילווה וייעץ לכם כראוי – שלב אחר שלב בצורה מהירה ואיכותית עד לקבלת הכסף.

גיוס הלוואה ומחזור משכנתא

כאמור, ישנן סיבות שונות, כיום, לגייס הלוואה כאשר מרביתן מיועדות לנכס מסחרי או בית. במקרים בהם אנשי עסקים, שבבעלותם נכסים מסחריים או מבני מגורים, צריכים כסף לתזרים שוטף, יש באפשרותם להגיש בקשה לאובליגו – ולהזרים את האשראי לחשבון כנגד הנכס. מקורו של הביטוי אובליגו הינו מלשון התחייבות, כאשר הבנקים משתמשים בפתרון זה כדי לברר בכמה התחייבויות מחזיק הלקוח אל מול הבנק. מעבר לכך, חישוב האובליגו מתייחס לסך כל ההתחייבות של הלקוח אל מול הבנק – ולאו דווקא בהתאם להכנסותיו.

לצד הגשת הבקשה לאובליגו, עומדות בפניכם אפיקי מימון נוספים – כאשר מחזור משכנתא קיימת היא דוגמא לכך. אופייה של הלוואה זו בא לידי ביטוי, בין היתר, בהחזרת המשכנתא באמצעות משכנתא נוספת – עם תנאים חדשים ומשופרים. כמו כן, ניתן להסתייע בלקיחת משכנתא נוספת בנוסף למשכנתא הקיימת. בין אם מדובר בהורים המעוניינים לסייע לילדיהם מבחינה כספית או שמא מדובר במצבים אחרים, ניתן לקחת משכנתא נוספת על זו הנוכחית. כתוצאה מכך, קיבלה הלוואה זו את שמה 'משכנתא מדרגה שניה'. זאת, לאור העובדה שהיא מתייחסת אל סדר העדיפויות בעת החזרת החוב.

שירות מתקדם המתבסס על מוניטין גבוה

מעוניינים לדעת מתי יש למחזר את המשכנתא? בבעלותכם נכס וברצונכם לגייס משכנתא מדרגה שנייה? ברם גיוסי אשראי יסייעו לכם בכך – מ-א' ועד ת'. במילים אחרות, בזכות ההכשרה והניסיון בהם עובדי החברה מחזיקים תוכלו לקבל את מבוקשכם – ביעילות ובמהירות. לצד גיוס ההלוואה, החברה מציעה שירותים נוספים כדוגמת ייעוץ להלוואה כנגד רכבים ומשאיות, ניכיון צ'קים ועוד.