כיום, ניתן לגייס משכנתא למגוון מטרות – כאשר קניית בית ונכס מסחרי הן הנפוצות ביותר. אחת מההחלטות החשובות ביותר שנבצע בחיינו הינה לקיחת משכנתא והתחייבות אליה. אכן, חשיבותה של משכנתא היא עצומה משום שהיא מסייעת לנו להגשים את שאיפותינו. עם זאת, מדובר בהחלטה כלכלית משמעותית. בשל כך, חשוב ביותר לגייס את סוג המשכנתא המתאים לכם ביותר. המומחים של רם גיוסי אשראי ישמחו לעמוד לשירותכם ולענות על שאלותיכם.

גיוס משכנתא לקניית בתים ונכסים מסחריים

מדי יום ביומו אנו מתמודדים עם מגוון החלטות בהן אנו מתבקשים להכריע – קטנות וגדולות כאחד. חלק מהחלטות חשובות אלו בא לידי ביטוי, לדוגמא, על ידי קניית בית כמו גם נכסים למטרות מסחריות. בין אם אתם מתכננים לעבור עם משפחתכם לכתובת חדשה ויוקרתית ובין אם אתם מתכננים לרכוש נכס מסחרי – חשוב ביותר לגייס לכך את המימון הדרוש.

אחת הדרכים הנפוצות ביותר לצורך גיוס מימון זה הינה באמצעות משכנתא. כאשר אנו מדברים על המושג 'משכנתא', הכוונה היא להתחייבות להלוואה – כאשר הנכס משועבד לגוף המממן.

חשוב לציין כי ישנו הבדל משמעותי בין גיוס משכנתא עבור רכישת בית לבין זו המיועדת לנכס מסחרי. כאשר מדובר במשכנתא לרכישת בית, למשל, גובה ההלוואה שתינתן תהיה עד כ-70% משווי הנכס. וזאת, בשונה ממשכנתא לנכס מסחרי – כאשר גובה ההלוואה תעמוד על כ-50% משוויו של הנכס. כמו כן, ישנם הבדלים נוספים באופי המשכנתא; הבדלים הנוגעים, בין היתר, אל גובה הריבית, זמן הפריסה ועוד.

כך או כך, מלאכת איתור וגיוס המשכנתא הינה מורכבת למדי. מעוניינים למצוא את המסלול באמצעותו תחסכו אלפי שקלים? מומלץ לפנות אל חברת רם גיוסי אשראי. עובדיה של חברה זו ילוו אתכם שלב אחר שלב – עד לתוצאה הרצויה.

לעשות את הצעד השקול

בין אם מדובר בדירה למגורים או שמא מדובר בנכס המניב רווחים, כדי להגשים את השאיפה שלכם ולרכוש את החלל – כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל חברת רם גיוסי אשראי. שיתוף פעולה זה ישרת אתכם כראוי – עד לכדי מציאת המשכנתא המתאימה והגיוס שלה. כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר ולקבוע פגישת ייעוץ. מומחים אלו ידאגו לכל היתר.